Kúpeľné hotely v Piešťanoch

Hotely na kúpeľnom ostrove

HOTEL THERMIA PALACE – tento svetoznámi hotel je prvý päťhviezdičkový hotel na Slovensku. Patrí medzi skvosty kúpeľných hotelov a môže sa pýšiť jedinečnou atmosférou a prekrásnou architektúrou. Je prepojený so susedným kúpeľným domom IRMA. Ten zabezpečuje balneoterapiu a kúpeľnú liečbu po celý rok.

HOTEL BALNEA SPLENDIT - tento štvorhviezdičkový hotel sa nachádza v severnej časti Kúpeľného ostrova. Neďaleko od hotela nájdete aj známy Golf Club a Spoločenské centrum.
HOTEL BALNEA ESPLANADE – Vďaka vysokému štandardu, náročnej klientele a veľkému výberu služieb v zariadení sa stal najnavštevovanejším hotelom v Piešťanoch. Flexibilné priestory sú vhodné predovšetkým na školenia a spoločenské podujatia.
 HOTEL BALNEA GRAND – tento trojhviezdičkový hotel je situovaný v zeleni príjemného parku.


HOTEL JALTA – je obklopený kaviarňami a obchodmi. Len pár metrov od neho je situovaný Kúpeľné ostrov s promenádou. Láka možnosťami zábavy a rozličnými aktivitami. K hotelu sú pričlenené aj menšie objekty SMARAGD, ŠUMAVA, RIVIERA.

HOTEL PRO PATRIA – nachádza sa v južnej časti Kúpeľného ostrova a patrí medzi najstaršie budovy na ostrove. Slúžil ako liečebný ústav pre vojakov v 1. sv. vojne. Je ideálnym miestom pre liečbu pacientov so zníženou mobilitou.

HOTEL VILLA BERLIN – je v blízkosti Kolonádového mosta priamo oproti známej soche barlolámača (symbol piešťanských kúpeľov. Je obľúbený vďaka kvalite služieb, útulnosti a domáckej atmosfére.

HOTEL BALNEA PALACE – tento hotel je prepojený s hotelmi Balnea Splendid a Balnea Grand. Je zaujímavý aj po architektonickej stránke.

Ostatné hotely v meste

HOTEL MAGNÓLIA – nachádza sa na nábreží rieky váh, len 45 minút od hlavného mesta Slovenskej Republiky. Sú k dispozícii 3 poschodia s 137 modernými izbami. Z izieb máte krásny výhľad na Považský Inovec a centrum mesta.

HOTEL SOREA SĺŇAVA – tento hotel prešiel v roku 2006 rozsiahlou rekonštrukciou. Nachádza sa vo veľmi tichom a pokojnom prostredí v centre mesta Piešťany. Hotel je bezbariérový.

WELLNESS HOTEL ADAMEVA RESORT – v centre mesta vás rovnako privíta moderný apartmánový hotelový komplex AdamEva resort s ubytovaním, wellness, reštauráciou, kaviarňou a vlastným parkoviskom.

HOTEL SPA & WELLNESS MÁJ – je situovaný v tichej a oddychovej rekreačnej časti Sĺňava, vzdialený iba 300 m od samotného priehradného jazera Sĺňava. Je zvlášť vhodný pre rodiny s deťmi.

PENZIÓN BENÁTKY – tento hotel leží priamo v ramene rieky Váh v lesoparku, v príjemnom prostredí, čo mu dodáva čaro. Jeho poloha je určená pre relaxačné pobyty. Ubytovanie ponúka v dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Je známy výbornou kuchyňou a jedinečnými špecialitami s možnosťou vychutnania si ich na terase s výhľadom na Váh.

HOTEL ADELI MEDICAL CENTRUM – je medzinárodné rehabilitačné centrum s mimoriadne intenzívnou starostlivosťou. Ponúka bezbariérové izby zariadené podľa prianí pacientov.

WELLNESS HOTEL PARK – hotel má atraktívnu polohu. Nachádza sa v príjemnom prostredí mestského parku blízko centra. Práve pre svoju polohu je obľúbení u hostí, ktorí hľadajú relax a zároveň chcú mať po ruke centrum spoločenského diania. V roku 2007 prešiel rekonštrukciou a nachádza sa tam nový krytý bazén s vodopádom, dnovým gejzírom a vodnými kreslami.

HOTEL SANDOR PAVILLION – je otvorený od roku 2006. Ponúka wellness, fitnescentrum a terapeutické služby. Vybavenie hotela je prispôsobené aj pre hendikepovaných hostí.